MAPagra

Tręšimo žemėlapiai kintama norma

       Gali būti sudaromi fosforo ir kalio kintamos normos tręšimo žemėlapiai. Rekomanduojama naudoti vienanares fosforo ir kalio trąšas, norint pasiekti pagrindinį kintamos normos žemėlapio tikslą t. y. suvienodinti viso lauko fosforo ir kalio kiekį atskiruose lauko vietose, siekiant kad pasėlis būtų tolygus, neišgultų ir vienodai subręstų.

        Taip pat galime parengti azotinių trąšų ir kalkinimo kintamos normos tręšimo žemėlapius.

        Galimi įvairūs tręštuvai su skirtingais valdymo terminalais (pvz., Amazone tręštuvas su Amatron 4 valdymo terminalu, ar Amazone tręštuvas sujungtas su John Deere monitoriumi). Barstytuvo KUHN ir John Deere sąsaja per traktoriaus valdymo monitorių. Sugeneruojami ESRI shape, ISO-xml ir kito formato kintamos normos tręšimo žemėlapiai suderinti su jūsų turima išmania technika (Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Case IH, Claas, New Holland, Kverneland, Trimble, Mueller).

 

3 Tresimas kintama norma_Karbamidas
2 Tresimas kintama norma_Amonio sulfatas
4 pav_Azotas_dirvozemyje
1 Kalkinimas kintama norma
2 Tresimas kintama norma_Amofosas
3 Tresimas kintama norma_Kalio chloridas

Dirvožemio tyrimų svarba!

Kodėl verta rinktis MAPagra?

Ekonominė nauda.

Dirvožemio tyrimų kaina mažesnė, nei be reikalo į dirvą įterptos (išmestos) brangios trąšos. Užauginamas norimo derliaus ir kokybės žemės ūkio augalų derlius su mažesnėmis išlaidomis.

Geras savo laukų pažinimas padeda priimti teisingus sprendimus.

Pvz., ar pakankami maisto medžiagų likučiai (judriųjų P 2 O 5 ir K 2 O), ar jie nėra linkę mažėti? Ar teisingai parinktas jūsų naudojamų kompleksinių trąšų NPK santykis?

Sudaromas subalansuotas maisto medžiagų tręšimo planas.

Atsižvelgiama ne tik į maisto medžiagų kiekį dirvožemyje, bet ir į jo pH, granuliometrinę sudėti, dirvožemio tipą, humuso kiekį, auginamus žemės ūkio augalus, priešsėlį, tręšima organinėmis trąšomis ir kt.

Sveika žemės ūkio produkcija, dirvožemis ir aplinka.

Padeda maksimaliai sumažinti maisto medžiagų (mineralinio azoto, judriųjų P 2 O 5 ir K 2 O) išsiplovimą į gruntinius vandenis, taip išsaugojamas sveikas, gyvybingas dirvožemis ir tausojama aplinka.

Tvarus ūkininkavimas.

Išteklius naudoti tiek kiek reikia ir ten kur reikia.

Dirvožemio tyrimas, tai ilgalaikė investicija į prindinę žemės ūkio gamybos priemonę –
dirvožemį.

Dirvožemio tyrimų taikymo sritys

Tyrimai subalansuotam augalų tręšimus ir auginimui

Informacija

Trąšų naudojimas ir normos