Dirvožemio ėminių paėmimas, tręšimo planų sudarymas (tradiciniam augalininkystės, gyvulininkystės ar mišriam ūkiui), maisto medžiagų žemėlapių sudarymas, kintamos normos žemėlapiai (fosforo ir kalio trąšoms)
Fertilon, MB
TRĄŠOS MINERALINIAM AUGALŲ MAITINIMUI
Didmeninė prekyba, importas ir eksportas
Ką mes siūlome?
MAPagra
Tręšimo planai
Tai balanso metodu, pagal dirvožemio tyrimo rezultatus apskaičiuotas mineralinių trąšų poreikis norimam žemės ūkio augalų derliui užauginti. Atsižvelgiama jau į esantį maisto medžiagų kiekį dirvožemyje, dirvožemio pH, granuliometrinę sudėtį, dirvožemio tipologinį vienetą, humuso kiekį, planuojamus auginti žemės ūkio augalus, jų derlių (t/ha), priešsėlį, tręšimą organinėmis trąšomis.
Platus žemės ūkio augalų pasirinkimas: žieminiai ir vasariniai javai, rapsai, kukurūzai, daugiametės žolės, liucernos, žirniai, pupos, grikiai, runkeliai, ir kiti.
Dirvožemio tyrimų kaina mažesnė, nei be reikalo į dirvą įterptos (išmestos) brangios trąšos. Užauginamas norimo derliaus ir kokybės žemės ūkio augalų derlius su mažesnėmis išlaidomis.
Geras savo laukų pažinimas padeda priimti teisingus sprendimus.
Pvz., ar pakankami maisto medžiagų likučiai (judriųjų P 2 O 5 ir K 2 O), ar jie nėra linkę mažėti? Ar teisingai parinktas jūsų naudojamų kompleksinių trąšų NPK santykis?
Sudaromas subalansuotas maisto medžiagų tręšimo planas.
Atsižvelgiama ne tik į maisto medžiagų kiekį dirvožemyje, bet ir į jo pH, granuliometrinę sudėti, dirvožemio tipą, humuso kiekį, auginamus žemės ūkio augalus, priešsėlį, tręšima organinėmis trąšomis ir kt.
Sveika žemės ūkio produkcija, dirvožemis ir aplinka.
Padeda maksimaliai sumažinti maisto medžiagų (mineralinio azoto, judriųjų P 2 O 5 ir K 2 O) išsiplovimą į gruntinius vandenis, taip išsaugojamas sveikas, gyvybingas dirvožemis ir tausojama aplinka.
Tvarus ūkininkavimas.
Išteklius naudoti tiek kiek reikia ir ten kur reikia.